ישראל
מכרזים


משרות פנויות והגשת מועמדות מקוונת

מועמד/ת יקר/ה
הודעה חשובה!
כחלק מהתייעלות וקיצור משכי הזמן בכל הנוגע לטיפול במכרזים בשירות המדינה, מעתה ובכפוף לתקשי"ר, יפורסמו כלל סוגי המכרזים במשך 7 ימי לוח בלבד ( למעט מכרזים חריגים).​ 


"חיפוש מכרזים והגשת מועמדות / מעקב אחר מועמדותך"

 
אוגדן הנחיות למועמדים למשרות בשירות המדינה - לחץ כאן
 
החל מחודש אפריל 2016, יפורסם אומדן טווח שכר בכל המכרזים הפומביים למשרות:
בדירוג מח"ר (עד דרגה 43), דירוג המשפטנים (עד דרגה 4א) ובדירוג המנהלי (עד דרגה 19).
 
במשרדים ויחידות הסמך הבאים:
משרד הכלכלה
משרד המדע
משרד הפנים
המשרד לשירותי דת
המשרד להגנת הסביבה
רשות האכיפה והגביה
הרשות הממשלתית למים וביוב
 
לתשומת הלב:
יתכן כי מיילים שנשלחו מהמערכת המקוונת למועמדים שדיווחו על כתובת מייל השייכת ל-gmail.com הגיעו לתיבת הספאם ("דואר זבל"). מועמדים בעלי תיבת מייל השייכת ל gmail.com נדרשים לבדוק זאת באופן מידי ובמידה שימצא מייל כאמור יש לסמן את השולח כ"לא ספאם". פעולה זו היא חובה לצורך התעדכנות בהודעות המערכת לרבות זימון להליכי מיון, תוצאות בחינות ועוד , ישירות לתיבת המייל האישית. בנוסף ניתן בכל עת להיכנס ישירות למערכת המקוונת באמצעות שם משתמש סיסמא ומספר ת.ז ולצפות בכלל המכתבים שנשלחו אליך עד כה. ברצוננו להדגיש כי באחריותך לעקוב אחר הפרופיל האישי באופן שוטף, זאת על מנת להתעדכן בשלבי המכרז.
  
בתאריך 01.05.14 הופעלה מערכת חדשה ומתקדמת עבור הגיוס והמיון התעסוקתי לשירות המדינה.  המערכת החדשה תאפשר מעקב נוח מכל מקום ובכל שעה אחר מועמדותייך לשירות המדינה. המערכת החדשה  תשמש כלי לקבלת מידע אודות הליכי הגיוס, קבלת זימונים ותוצאות הליכי המיון כל אלו באופן מקוון ובזמן אמת.

 

אגף בחינות ומכרזים השקיע עמל רב ומחשבה מרובה על מנת להבטיח כי הליך הגשת המועמדות, וכן הליך המיון, יהיו ידידותיים יעילים ובעלי שקיפות מקסימלית, זאת כפועל יוצא מתפיסה חדשה לפיה חווית המועמד/ת הינה אלמנט נדרש על מנת להבטיח כי לכל משרה בשירות המדינה יתקבלו אך ורק המועמדים הטובים והמתאימים ביותר.

 


אגף בכיר בחינות ומכרזים ומכוני המיון מאחלים לך הצלחה!

 

במסגרת שיפור השירות למועמדי שירות המדינה פתחו מכוני המיון את סניפיהם בפריסה ארצית, וכעת מתקיימים מיונים גם בערים חיפה, ירושלים ובאר שבע. 
מכוני המיון יעשו מאמץ על מנת לשבצך למיון בהתאם לאזור מגוריך במסגרת תנאי המיון והמכרז.
בכל פניה ניתן לפנות בצ'אט באמצעות המרכז השירות האינטרנטי למועמדים.

 

ניתן להגיש מועמדות באופן מקוון למגוון משרות ההולמות את כישורכם/ן וניסיונכם/ן.

השימוש במערכת המקוונת נועד לשפר את השירות ולייעל את תהליך הגיוס והמיון התעסוקתי. הנתונים שיוזנו בשאלון המועמד יישמרו במערכת וישמשו אתכם/ן להגשת מועמדות למשרות נוספות.

 

לפני מילוי השאלון המקוון להגשת מועמדות מומלץ לקרוא את אוגדן ההנחיות למילוי השאלון וכן את חוברת ההדרכה.

 

מערכת הגיוס והמיון המקוונת תעדכן אתכם/ן בזמן אמת באמצעות הדואר האלקטרוני, בכל הנוגע לסטאטוס המועמדות והליך המיון תוך שקיפות מקסימלית, והכל באופן מקוון. כמו כן, חובה על המועמד/ת להתעדכן באופן עצמאי בנוגע לסטטוס המועמדות על ידי סיסמא אישית הניתנת לכל משתמש/ת.

 

פרסום המשרות באתר מתעדכן באופן שוטף, והגשת המועמדות תתאפשר עד למועד האחרון להגשת המועמדות בשעה 24:00, לאחר מכן לא ניתן יהיה להגיש מועמדות או לצפות בפרטי המכרז (אלא אם כן הוגשה מועמדות למכרז זה).

 

במידה והמערכת אינה מאפשרת הגשת מועמדות למי שזכאי/ת להגיש בהתאם לכללים שנקבעו, יש לפנות בהקדם למרכז שירות. כמו כן, במידה ולא התאפשרה הגשת מועמדות בשל בעיה טכנית, חובה על המועמד/ת לדווח למרכז השירות על כך, תוך מתן פרטים אישיים מלאים, פרטים אלו יישארו חסויים וישמשו את מרכז השירות עבור הטיפול בפנייה בלבד. 

 

 

לתשומת ליבך!

  • במידה והוגשה מועמדות ידנית ומועמדות מקוונת, פרטי המועמדות הקובעים מבין השניים הינם אלו המתייחסים למועמדות המקוונת.
  • למשרות המאוישות באמצעות ועדות איתור, יש לצרף ללשונית נספחים שאלון מועמדות קשיח  (טופס מס' 584), זאת בנוסף למילוי השאלון במערכת הגיוס המקוונת.
  • לאור נוהל חדש של אגף המשמעת בנושא מחיקת הליכי משמעת בדין המשמעתי, בטרם הינך ממלא את לשונית מספר 10 שעניינה "הצהרה" - יש לעיין ב"נוהל מחיקת הליכי משמעת בדין המשמעתי" ובסעיף 40.25 לתקשי"ר.
  • על מנת להגיש מועמדות באופן סופי (שאינה בתצורת "טיוטא"), יש לעבור ללשונית "שליחה" בשאלון המועמד ולסמן בתחתית המסך " אני מצהיר/ה כי קראתי את ההנחיות וכי הנתונים נכונים" ולאחר מכן יש ללחוץ על מקש "שליחה" המצוי בחלקו השמאלי התחתון של המסך.

 


 
מרכז השירות נועד לתת מענה בנושאי גיוס ומיון באמצעות תיבת צ'אט, כמו כן ניתן לקבל סיוע בהפעלה הטכנית בהגשת המועמדות המקוונת.
מרכז השירות יפעל בימים א'-ה' בשעות - 8:00 - 20:00.
ביום ו' בין השעות 8:00 - 13:00.
 
רק במקרה בו ישנה תקלה במערכת מרכז השירות יופעל קו טלפוני שמספרו: 03-7676527.
 

 

 
קישור לאתר חיצוני - לחיצה על קישור
זה מפנה לאתר המכיל תכנים ורמת
אבטחה שאינם באחריות ממשל זמין.

 

לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
שלח לחבר
  
שתף/שמור